O nas

Cześć! Poznajcie Łukasza i Magdę.

Od zawsze pragnęliśmy stworzyć wyjątkową kolekcję najważniejszych, rodzinnych wspomnień na swojej ścianie. Taką, która pozwoli nam każdego dnia wracać do ulubionych momentów radości, miłości i zachwytu nad światem.

Projektowanie kompozycji, znalezienie odpowiedniej jakości wydruku, wybór ramek i rozmiarów i - o losie - odsuwanie mebli, wyznaczanie miejsc na otwory, wreszcie wiercenie dziur, sprzątanie bałaganu… to była droga przez mękę.

Pojawiła się myśl: “Żyjemy w XXI wieku - jesteśmy w stanie podejrzeć atomy i wysyłamy pojazdy na Marsa. Dlaczego nie ma prostszego sposobu na zrobienie wymarzonej galerii zdjęć na ścianie?”.

Tak powstała idea Framky :)

Magda Olek
Fotograf
Łukasz Olek
Założyciel
Nasze nasze wartości

Prostota i oszczędność czasu

Poczuliśmy na własnej skórze, że realizacja galerii ściennych potrafi być trudnym i pracochłonnym przedsięwzięciem, na które wielu z nas nie ma ani czasu ani ochoty. Z Framky to naprawdę pięknie proste.

Nieprzeciętna jakość za rozsądną cenę

Nie akceptujemy przeciętnych rozwiązań. Framky tworzone są przez pasjonatów i praktyków w dziedzinie fotografii i druku, w takiej jakości, jaką sami chcieliby umieścić na swojej ścianie. W przystępnej cenie :)

Szacunek do planety

Wierzymy w prowadzenie etycznego i odpowiedzialnego biznesu. Framky powstają z naturalnych materiałów. Nie śmiecimy.
Framky tworzymy własnoręcznie, w Polsce.

Zespół Framky tworzą pasjonaci pięknych dekoracji wnętrz oraz fotografii. Mamy ponad 14-letnie doświadczenie w pracy z drukiem, projektowaniem graficznym, obróbką drewna i zarządzaniem procesami produkcji. Tworzymy piękne rozwiązania, które cechuje przemyślany design, dobór materiałów oraz prostota obsługi.

Własnoręcznie czuwamy nad każdym etapem powstawania Twojej kolekcji. Framky drukujemy na jednej z najlepszych na rynku drukarek fotograficznych Epson dla artystów, zapewniającą 99% pokrycia kolorów w skali Pantone.

Oprawiamy je w ramki produkowane w Polsce z naturalnego drewna, które posiadają certyfikat FSC - spełniają kryteria odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Twoją kolekcję pakujemy troskliwie w dedykowane pudełko zawierające szablon Twojej galerii 1:1, zawieszki i zdjęcia w ramkach.

Framky Studio to autorski produkt rozwijany przez nas od zera. Realizujemy w nim nasze marzenia o świetnej zabawie z projektowaniem idealnej galerii na własny użytek.


Framky powstają dzięki:
Paweł Ziarkiewicz
Kierownik produkcji
Paweł Wikieł
Pracownik produkcji
Adam Kropiewnicki
Programista ...
Jerzy Kurowski
Programista ...
Franciszek Łajszczak
Programista ...
Andrzej Saferna
Grafik
Gabriela Rakowska
Strateżka